Американський фотограф і дагеротипіст Огастес Вашингтон народився в 1920 році в Трентоні, штат Нью-Джерсі, як вільна кольорова людина та мігрував до Ліберії в 1852 році.

Дагеротипи, зроблені Августом Вашингтоном в 1840-х і 1850-х роках.

Вашингтон переїхав в Хартфорд, штат Коннектикут, де навчав чорношкірих студентів у місцевій школі і відкрив фото студію в 1846 році. У 1852 році він прийняв рішення покинути свій будинок в Хартфорді, штат Коннектикут, щоб емігрувати до Ліберії, а також побував в сусідніх країнах Сьєрра-Леоне, Гамбії і Сенегалі.

 

Його дагеротипи з’явилися в життєво важливий момент для ліберійської нації, оскільки вони були наочним способом документувати прогрес колонії не тільки для ліберійців, але і для створення образу колонії для західної аудиторії. Ліберійські портрети Вашингтона – це ретельно підготовані роботи, які демонструють доглянутість, одяг, прикраси і самовладання його підданих з вищого та середнього класу.

 

Крім фотографування представників вищого і середнього класів Ліберії, Вашингтон також сфотографував багатьох політичних лідерів Ліберії. До них відносяться зображення президента Стівена Аллена Бенсона, віце-президента Беверлі Пейдж Йейтс, капелана Сенату преподобного Філіпа Кокера, ряду сенаторів, а також секретаря, клерка і сержанта Сенату.

 

Пізніше Вашингтон відмовився від фотографічних робіт і став вирощувати цукрову тростину на березі річки Сент-Пол. У 1858 році він почав політичну кар’єру, працюючи як в Палаті представників, так і в Сенаті Ліберії. Він був спікером Палати представників з 1865 по 1869 рік. Помер в Монровії в 1875 році.

Роботи Августа Вашингтона 1840-1850-х років

Джон Браун, 1846-47 рр. (Фото Августа Вашингтона)


Чаунсі Х. Хикс, ліберійський  колоніст, близько 1858 р. (Фотографія Августа Вашингтона)


Джеймс Б. Йейтс, ліберійський політик, 1958 р. (Фото Огастуса Вашингтона)


Ченсі Браун, сержант сенату Либерії, 1860 р. (Фото Августа Вашингтона)


Едвард Джеймс Рой, володар успішного суднохідного бізнесу. (Фото Августа Вашингтона)

Залиште коментар